top of page

KONIE DLA CIEBIE, RODZINY, ZNAJOMYCH...

KURSY JEŹDZIECKIE

Stajnia ,,Kaskada” zajmuje się także organizacją kursów jeździeckich, na których można zdobyć wiedzę dotyczącą pielęgnacji koni, opieki nad nimi oraz jazdy konnej. Poziom kursów będzie dostosowany indywidualnie do potrzeb każdego jeźdźca, tak aby móc wyciągnąć z niego jak najwięcej korzyści.

 

Aby móc w pełni skupić się na każdym z naszych kursantów, jazdy będą odbywały się indywidualnie lub w grupach dwuosobowych, z czego będą Państwo mogli wybrać opcję bardziej dostosowaną do swoich wymagań. Szkolenia będą obejmować zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Każdy z uczestników będzie systematycznie nagrywany, a jego postępy omawiane, dzięki czemu uzyskamy pełny obraz zmian zachodzących w sylwetce jeźdźca. Spersonalizowany charakter treningów umożliwia nam większe skupienie się na każdym z Państwa i indywidualnym omówieniu pojawiających się wątpliwości. Treningi będą umawiane zgodnie z Państwa dyspozycją czasową, dwa razy w tygodniu.


Minimalna liczba uczestników: 1
Maksymalna liczba uczestników: 2


Ilość godzin: 10 godzin jazdy konnej plus gwarantowane 2 godziny zajęć teoretycznych
 

W kursach mogą brać udział także osoby z własnymi końmi, dla których mamy korzystne rabaty. Dla osób z końmi prywatnymi będzie istniała także możliwość nauki pracy z koniem z ziemi, po uprzedniej konsultacji i przedstawieniu wspólnych oczekiwań.

 

bottom of page