top of page

OFERTA HOTELOWA DLA KONI

DOMKI DLA CIEBIE I TWOJEGO KONIA

Nasza stajnia zapewnia wysoki standard usług obejmujący kompleksową opieką nad Państwa końmi. Ich dobro jest dla nas najważniejsze, dlatego zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz komfort codziennej obsługi stajni. W ramach opieki nad końmi dostosowujemy się do indywidualnych wymagań każdego konia, zarówno żywieniowych jak i treningowych. Wierzymy, że odpowiednio dobrana dieta, oraz spersonalizowany trening pozwolą wydobyć z konia pełnię jego możliwości.

 

Kameralny charakter stajni oraz dobry dojazd ułatwią Państwu codzienne przebywanie ze swoim wierzchowcem i pozwolą skupić się na osiągnięciu wymarzonych celów. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie dwuboksowe stajnie wolnowybiegowe w typie angielskim. Każda stajnia jest stylizowana na przytulny, drewniany domek, gdzie znajdują się dwa miejsca dla koni, osobna siodlarnia wykorzystywana jedynie przez właścicieli koni mieszkających w domkach oraz taras, na którym można odpocząć po treningu i zrelaksować się. Wszystko to jest położone w cieniu niewielkiego lasku, który zapewni Państwa koniom schronienie przed słońcem w upalne dni.
 

Najmilszym aspektem korzystania z naszej oferty hotelowej jest możliwość posiadania własnego domku razem ze swoim stajennym przyjacielem. Jeśli wynajmiecie Państwo cały domek, dostaniecie korzystne rabaty oraz możliwość spędzania czasu w wybranym przez siebie towarzystwie, zarówno ludzkim, jak i końskim.

 

bottom of page