top of page

Kilka słów o naszym campingu...

Doskonale wiemy jak ważna jest dla naszych klientów prywatność i możliwość spokojnej pracy ze swoimi końmi. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom zapewniamy kameralne warunki do treningu, z dala od zajęć szkółkowych. Ogromne tereny umożliwiają nam oddzielenie części stajni hotelowych od części ze stajniami hodowlanymi i rekreacyjnymi. Cały obiekt jest ogrodzony i nie poruszają się po nim osoby nieupoważnione, aby zapewnić Państwu jak największe poczucie bezpieczeństwa.

 

Dysponujemy oddzielnym czworobokiem, parkurem oraz siodlarnią dla klientów hotelowych, w niedalekiej przyszłości pojawi się także drewniana hala. Zamierzamy jak najbardziej wyjść w stronę oczekiwań naszych klientów, dlatego jazda na naszych placach będzie możliwa także po zmroku, dzięki odpowiedniemu oświetleniu.
 

Po jeździe można odpocząć na tarasach przy domkach lub w pomieszczeniu socjalnym, wyposażonym w niewielki aneks kuchenny. W perspektywie mamy także stworzenie domku letniskowego, dla osób chcących wypocząć na łonie natury, w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich.
 

Korzystne położenie umożliwia nam także stworzenie naturalnego toru przeszkód dla koni, gdzie wśród pagórków i drzew będą mogły ćwiczyć kondycję oraz wzmacniać mięśnie zadu. Dla naszych klientów oferujemy również płaski tor prowadzący dookoła obiektu, gdzie będzie można występować konia w miłych okolicznościach przyrody.

Domki dla koni
_MG_7687
Domki dla koni
_MG_4970
Domki dla koni
Padoki trawiaste
Padoki trawiaste
Domki dla koni
Domki dla koni
Nasz las z drogami do jazdy
Kaskada Camping
Kaskada Camping
Kaskada Camping
Kaskada Camping
OFERTA HOTELOWA DLA  KONI...

     Nasza stajnia zapewnia wysoki standard usług obejmujący kompleksową opieką nad Państwa końmi. Ich dobro jest dla nas najważniejsze, dlatego zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz komfort codziennej obsługi stajni. W ramach opieki nad końmi dostosowujemy się do indywidualnych wymagań każdego konia, zarówno żywieniowych jak i treningowych.

 

DOMKI DLA WASZYCH KONI...

     Zapewniamy  boksy w drewnianych domkach, połączone z pojedynczymi kwaterami o wielkości 240m2, położonymi na terenie parku, który tworzy specyficzny mikroklimat. Konie mają tam możliwość całodziennego wstępu lub samodzielnego chowania się w razie deszczu lub upału. Jeden domek ma miejsce na maksymalnie dwa boksy.

bottom of page